За останній тиждень на ВО №27 додалося 12 кандидатів – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

За останній тиждень на ВО №27 додалося 12 кандидатів

На засіданнях 7 та 10 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 12 нових кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 27. Загальна кількість зареєстрованих кандидатів в окрузі склала 18, повідомляє сайт Електорат.

Постановою № 185 від 7 червня 2016 року ЦВК зареєструвала двох кандидатів.

Замковий Олександр Іванович. 42 роки. Висування від партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Член партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Голова Дніпропетровського обласного осередку партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Помічник-консультант народного депутата Юрія Левченка. На місцевих виборах 2015 року був кандидатом в депутати Дніпропетровської міської ради від ВО “Свобода”. На виборах народних депутатів України 2012 та 2014 рр. був у списках кандидатів ВО “Свобода” під 76 та 45 номерами відповідно.

Томчук Оксана Валентинівна. 36 років. Висування від партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”. Член партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”. Адвокат, правозахисник, одна з співзасновниць правозахисної групи “СІЧ”. У 2015 році обрана депутатом Дніпропетровської обласної ради від партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”. Широкому загалу Оксана Томчук відома з 2012 року, коли вона була адвокатом свого брата Дмитра Реви, якого обвинувачували в так званих “дніпропетровських терактах” 27 квітня 2012 року. Після перемоги Революції Гідності у березні 2014 року суд зняв всі обвинувачення з Дмитра Реви. У 2015 році Оксана Томчук була одним з адвокатів Геннадія Корбана.

Ще десять кандидатів зареєстровані Постановою ЦВК № 193 від 10 червня 2016 року.

Зіненко Роман Анатолійович. 42 роки. Самовисування. Поліцейський патрульної служби поліції особливого призначення “Дніпро-1”. На місцевих виборах 2015 року був кандидатом в депутати Амур-Нижньодніпровької районної в місті Дніпропетровську ради від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Корнійчук Тетяна Володимирівна. 31 рік. Висування від партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Член партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Очолює обласний осередок ГО “Батьківщина молода”. Депутат Чечелівської районної у м. Дніпро ради від ВО “Батьківщина”. Помічник-консультант народного депутата на громадських засадах Сергія Євтушка (фракція ВО “Батьківщина”). У 2014 році на позачергових виборах до Верховної Ради була 103 номером виборчого списку ВО “Батьківщина”. У 2012 році висувалася кандидатом в народні депутати від ВО “Батьківщина” в ОВО № 26, проте, відповідно до звернення партії про скасування реєстрації, припинила участь у виборах за два тижні до дня голосування.

Крупський Анатолій Федорович. 58 років. Висування від партії “Відродження”. Член партії “Відродження”. Заступник голови Самарської районної в м. Дніпро ради. На місцевих виборах 2015 року висувався на посаду міського голови Дніпропетровська та очолював виборчий список партії “Відродження” до Дніпропетровської міської ради. Проте міська виборча комісія відмовила Анатолію Крупському та партії “Відродження” в реєстрації, що спричинило численні судові позови, які були задоволені. Багато років був першим заступником міського голови Дніпропетровська. Був членом Партії регіонів.

Лампіка Тетяна Вікторівна. 38 років. Висування від партії “Зелені”. Член партії “Зелені”. У 2015 році балотувалася до Дніпропетровської міської ради від “Українського об’єднання патріотів – УКРОП” в ТВО № 4.  На позачергових виборах до Верховної Ради 2014 року була уповноваженою особою партії “Нова політика” в ОВО № 27. На виборах народних депутатів України 2012 року була довіреною особою Павла Хазана (Партія Зелених України). Директор ТОВ “Дніпропетровська Топливно-Енергетична Компанія”. Член Громадської екологічної ради при Дніпропетровській ОДА.

Лопатін Вячеслав Павлович. 53 роки. Самовисування. Член Партії Пенсіонерів України. Майстер-монтажник ПП “Транс Логістик”. Раніше участі у виборчих кампаніях не приймав.

Пасхалов Сергій Олександрович. 37 років. Висування від “Радикальної партії Олега Ляшка”. У 2015 році був кандидатом в депутати Дніпропетровської міської ради від партії “Громадська сила” в ТВО № 44. На позачергових виборах народних депутатів України 2014 року був висунутий кандидатом в ОВО № 35 (м. Нікополь Дніпропетровської області) партією “Блок Петра Порошенка”. Директор ПП “Вертикаль”. У Дніпропетровській міській раді VIскликання був секретарем фракції ВО “Батьківщина”.

Руденко Олександр Олександрович. 68 років. Самовисування. Член Комуністичної партії України. На місцевих виборах 2015 року був кандидатом у депутати Дніпропетровської міської ради від партії “Справедливість” у ТВО № 45. Балотувався до Верховної Ради України в ОВО № 25 (Красногвардійський район, м. Дніпропетровськ) у 2012 році від Комуністичної партії України та у 2014 році як самовисуванець. Начальник випробувальної станції ДП “Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова”.

Садковський Дмитро Михайлович. 29 років. Самовисування. На місцевих виборах 2015 року був кандидатом від партії “Наш край” до Дніпропетровської міської ради та Ленінської районної у м. Дніпропетровськ ради. Начальник відділу з питань реклами Дніпропетровської міської ради.

Сергєєв Павло Павлович. 27 років. Висування від партії “Україна славетна”. Мешкає в місті Рівне. Директор ТОВ “Будагромаркет”. Очолює Федерацію плавання Рівненської області. Раніше участі у виборчих кампаніях не брав.

Тихонов Сергій Віталійович. 45 років. Самовисування. На місцевих виборах 2015 року був кандидатом до Дніпропетровської міської ради від партії “Опозиційний блок” (на той час – член партії). На виборах народних депутатів України 2012 року був членом окружної виборчої комісії ОВО № 25.

Ознайомитися з біографією інших зареєстрованих кандидатів можна за посиланням.

Відповідно до частини 10 статті 107 Закону України “Про вибори народних депутатів” подання документів для реєстрації кандидатів триває до 16 червня.

Пункт 8 частини 1 статті 60 Закону зобов’язує Центральну виборчу комісію відмовити в реєстрації кандидатам, висунутим від партій, які здійснюють пропаганду комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів. Проте така норма не розповсюджується на членів таких партій, які йдуть на вибори шляхом самовисування.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Leave a comment

Your email address will not be published.


*