З 1 серпня в Коростені залишиться всього один ВЖРЕП – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

З 1 серпня в Коростені залишиться всього один ВЖРЕП

З 1 серпня цього року припиняють свою діяльність усі ВЖРЕПи міста, окрім ВЖРЕПу №1. Він і буде обслуговувати усі будинки, які не визначилися з управителем.

Повідомляє сайт Коростень Сьогодні з посиланням на infomalin.biz.

“Якщо мешканці визначилися і знайшли собі виконавця послуг або створили ОСББ, то вони будуть звертатися до тієї організації, яка їм буде надавати послуги. Хто не визначився, то послуги по всьому місту буде надавати ЖЕК №1”.

Петро Городничий звертає увагу коростенців, що ліквідація трьох ЖЕКів не означає, що не буде структури, яка надає житлово-комунальні послуги. Ці функції перебирає на себе перший ЖЕК. А тому оплату за отримані послуги потрібно здійснювати вчасно, аби дати підприємству нормально функціонувати та підготовитися до роботи в зимовий час:

“В загальному несплата велика йде, тому що прозвучали такі слова, що ЖЕКів взагалі не буде. Ні, ЖЕКи будуть. Поки мешканці будинків не створять ОСББ, або не визначать, що буде в них якийсь управитель, ЖЕК буде надавати послуги. За останні три місяці ми недоотримали в районі 300 тисяч гривень квартирної плати. Важливо сьогодні отримати кошти, щоб закупити матеріали, щоб в зиму війти спокійно і нормально працювати”.

Джерело: Коростень Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*