Відбулася колегія районної державної адміністрації – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

Відбулася колегія районної державної адміністрації

Нещодавно, в залі засідань районної ради відбулася колегія районної державної адміністрації. На засіданні були присутні члени колегії, а також запрошувались начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, керівники комунальних установ.

Повідомляє сайт АНДРУШІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Андрушівської районної державної адміністрації.
На засідання колегії виносились наступні питання:
1. Про підсумки роботи підприємств та установ соціальної інфраструктури по забезпеченню життєдіяльності району в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та завдання по підготовці до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. Інформував Струць Ю.М. – завідувач сектору архітектури, містобудування та ЖКГ.

 1. Про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по виконанню вимог чинного законодавства та нормативних актів щодо соціального захисту населення району. Інформувала Балюк А.М. – начальник управління праці та соціального захисту населення.
  3. Про виконання в районі Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Інформувала Козяревич І.А. – завідувач сектору опіки і усиновлення служби в справах дітей.
  По кожному з розглянутих питань було прийнято рішення колегії та підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації.

  Головний спеціаліст з питань
  зв’язків із ЗМІ та громадськістю
  Малинівська О.А.

Джерело: АНДРУШІВКА СЬОГОДНІ

Leave a comment

Your email address will not be published.


*