У Бердичеві говорили про життєдіяльність району – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

У Бердичеві говорили про життєдіяльність району

Під час семінару – навчання з секретарями сільських та селищної рад обговорили понад десять важливих питань, що стануть у нагоді органам місцевого самоврядування у щоденній роботі.

Повідомляє сайт Бердичів Сьогодні.

Головуючий під час семінару голова райдержадміністрації Едуард Томашевський ознайомив  присутніх з порядком денним семінару і розпочав його.

Зокрема, було розглянуто такі питання: Врегулювання трудових відносин у дошкільних навчальних закладах; Щодо проведення перерахунків невикористаних сум субсидій, що підлягають поверненню до бюджету відповідно до вимог постанови КМУ №534 від 23.08.2016р. по Бердичівському району; Про набір на безстрокову службу до Управління патрульної поліції м. Житомира Департаменту патрульної поліції; Про впорядкування адрес виборчих  дільниць на постійній основі; Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 01.07.2015 № 124 «Про виконання в районі Державної Програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 20015-2017 роки»; Питання реєстрації актів цивільного стану; Про початок роботи комісій та прийом документів по: 1)  наданню і використанню коштів обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей, корів; 2) наданню і використанню коштів обласного бюджету, що спрямовується господарствам населення для виплати відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння; Про функціонування Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області; Про стан здійснення делегованих повноважень виконкомами сільських та селищної рад; Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей району в КУ ДЮОС «Березовий гай».

З усіх вищевказаних питань були надані змістовні консультації, питання обговорені між секретарями і керівниками  відділів і структурних підрозділів районної державної адміністрації. Головою райдержадміністрації було особливо наголошено на законному підході до рішення питання щодо врегулювання трудових відносин між керівниками дошкільних навчальних закладів та сільськими і селищною радами.

Прес – служба райдержадміністрації.

Джерело: Бердичів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*