У Баранівській міській раді розпочав роботу цікавий тренінг – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

У Баранівській міській раді розпочав роботу цікавий тренінг

12 червня 2017 р. у Баранівській міській раді розпочав роботу тренінг «Громадський бюджет як спосіб розвитку міста». До участі у заході запрошено членів робочої групи з питань впровадження Бюджету участі Баранівської міської ради, представників органів місцевої влади, членів громадських об’єднань, активних жителів громади.
Бюджет участі – демократичний процес, в якому громадяни вирішують, як розпоряджатися частиною міського бюджету. Мешканці пишуть проекти розвитку громади. Далі шляхом голосування визначаються ініціативи, що втілюються у життя за рахунок міського бюджету.

Повідомляє сайт БАРАНІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Баранівської міської ради.

Тренінг проводять координатор проекту USAID «Зміцнення фінансової ініціативи(ЗМФІ-ІІ)впровадження», представник благодійного фонду Людмила Проценко та заступник директора департаменту фінансової політики, заступник голови координаційної ради з питань громадського бюджету м. Черкаси Тетяна Хоренко.

Захід розпочався з кави та реєстрації його учасників. Кожен із присутніх розповів чому він тут і що очкує від впровадження цієї громадської ініціативи.

У своєму вітальному зверненні Людмила Проценко зазначила, що захід сприятиме ініціюванню гарних ідей, які будуть втілені у життя за кошти міського бюджету і тому їхній приїзд за 400 км не буде марним.

У програмі на сьогодні: дорожня карта запровадження громадського бюджету, презентація «Проведення ефективної інформаційно-просвітницької кампанії», робота в групах на формування комунікаційних навичок та вміння знайти аргументи на користь своєї ідеї, підведення підсумків.

13 червня 2017 р. роботу тренінгу буде продовжено. Проводитиметься навчання щодо написання проектів, обговорення досвіду інших міст та подальших років реалізації Бюджету участі в громаді.

Запрошуємо тих, хто хоче написати свій проект, приєднуватися до роботи тренінгу.

Джерело: БАРАНІВКА СЬОГОДНІ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Медведь забрался в дом и “сыграл” на пианино (ВИДЕО)

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*