Табір «Корчагінець» готовий зустрічати гостей – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

Табір «Корчагінець» готовий зустрічати гостей

З 5 червня 2017 року розпочався   оздоровчий  сезон в комунальному підприємстві «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець», який знаходиться у с. Троща.
Повідомляє сайт ЧУДНІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Чуднівської районної державної адміністрації.
За кошти районного, сільських, селищних рад району, Чуднівської міської ради та  приватних підприємств,  закуплено 96 путівок для дітей пільгових категорій, з них коштом районного бюджету придбано 63 путівки для дітей району. Нині там набираються сил, здоров’я, натхнення, знайомляться, граються, веселяться та спілкуються близько 100  дітей. Щоденно в таборі проводяться різноманітні, змістовні, захоплюючі заходи.

8 червня оздоровчий сезон-2017 було урочисто відкрито. З відкриттям табірної зміни діток привітали перший заступник голови  райдержадміністрації Загоненко Н.П., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ратошнюк В.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Свідан А.В., директор табору   Павленко Л.В.

Гарними, змістовними виступами всіх присутніх порадували вихованці табору «Корчагінець», а юні артисти районного будинку культури та Чуднівської гімназії подарували чудову концертну програму.

Сподіваємось, що кожна дитина, яка відпочине в таборі «Корчагінець» отримає незабутні враження від відпочинку, знайде нових друзів та поповнить запас енергії на новий навчальний рік.

Начальник відділу у справах  сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  А. В. Свідан

Leave a comment

Your email address will not be published.


*