Реєструються перші випадки потерпілих від укусів змій – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

Реєструються перші випадки потерпілих від укусів змій

Останнім часом спостерігається зростання випадків укусів змій.

Повідомляє сайт Новоград-Волинський Сьогодні з посиланням на Новоград-Волинську РДА.

В нашій області зокрема в Новоград-Волинському районі щорічно реєструються випадки укусів змій. Вже в поточному році до відділення анестезіології та інтенсивної терапії звернулося двоє потерпілих.
Змії ведуть активний спосіб життя тільки в теплий період року – з перших чисел квітня і до глибокої осені. Зустріти гадюку можна як в лісовій місцевості при зборі ягід, грибів так і відпочинку на узбережжі річок та ставів.

Укус змії – акт самозахисту. Змія ніколи не нападає на людину першою. Якщо її потурбувати (випадково зачепити або наступити на неї) вона завжди перед нападом набуває загрозливої пози – згортається «калачиком», зигзагоподібно вигинає тіло, окремі види сильно шиплять.
Найчастіше укус відбувається випадково – якщо наступити на неї. При укусі змії є: чітко виділені одна чи дві точкові ранки або подряпини; набряк навколо укусу і больові відчуття в місці ураження; блювання, холодний піт, лихоманка, сонливість, сильна нудота, слабкість в області м’язів; порушення зору, а саме «роздвоєння» в очах; утруднене дихання, можлива втрата свідомості.

Крім негативного впливу токсину на центральну нервову систему та серцеву діяльність, мембранотоксична дія отрути спричиняє гостру ниркову недостатність, ураження клітин серцевого м’яза та печінки. Важливого значення набуває явища сенсибілізації (алергічна дія), що може призвести до анафілактичного шоку. За таких обставин потерпілому необхідно негайно надати медичну допомогу.

Джерело: Новоград-Волинський Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*