Про відпочинок в оздоровчому дитячо-юнацькому таборі «Березовий гай» – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

Про відпочинок в оздоровчому дитячо-юнацькому таборі «Березовий гай»

Якщо ви мрієте щоб ваші діти відпочивали в мальовничому місці, далеко від шуму та метушні, отримали нові незабутні враження – ласкаво просимо на базу відпочинку «Березовий гай»!

Повідомляє сайт БЕРДИЧІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Бердичівсьої районної ради.

Оздоровчий дитячо-юнацький табір знаходиться на території Скраглівської сільської ради та є комунальним підприємством Бердичівської районної ради. Заклад розміщено на території  площею 6,5 га  у духмяному луговому різнотрав’ї, його обрамляють березовий гай і сосновий ліс. Зміцненню здоров’я, вихованню творчої гармонійно – розвиненої особистості, організації дозвільної діяльності дітей – сприяють природно-кліматичні умови закладу.

Програма табору розроблена на найкращих досягненнях традиційної та сучасної української і світової педагогіки. Перебування в закладі – це унікальна можливість потрапити у світ неймовірних пригод та відкрити в собі нові творчі здібності.

Повітря насичене хвойним ароматом лісу. В закладі застосовуються традиційні методики оздоровлення: лікувальна фізкультура, загартовуючі процедури, туристичні походи, купання в басейні, сонячні ванни та нетрадиційні методи оздоровлення – фітотерапія, вітамінотерапія, лікувальний масаж, інгаляторій, фізіотерапевтичні процедури.

Оздоровчий заклад укомплектований висококваліфікованим педагогічним колективом, медичним та обслуговуючим персоналом.

Діти віком від 7 до 17 років відпочивають у 15-ти затишних котеджах, для них організовано 5-ти разове харчування  у просторій їдальні. Табір оснащений  душовими та умивальниками з цілодобовим постачанням гарячої води, кімнатами  гігієни та пральні, камерою схову для дитячих речей.

Для дозвілля дітей організовано: ігри в настільний теніс, бадмінтон, шахи, шашки. Для відпочиваючих обладнана літня естрада, відео зала, ігротека ігровий майданчик, є батут, м’ячі. Для дітлахів організовуються цікаві екскурсії до міста Бердичева та району.

Мережа гуртків художнього-естетичного, декоративно-прикладного, спортивного, туристсько-краєзнавчого та екологічного напрямків дає дітям можливість цікаво, весело та змістовно проводити час.

Табір має мобільне покриття, мережу інтернет, зручне транспортне та залізничне сполучення.

Черговість перебування дітей у таборі поділено на 3 зміни:

з 6 червня по 26 червня;

з 1 липня по 21 липня;

з 27 липня по 16 серпня;

Перша зміна уже налічує 50 дітлахів з Бердичівського району, які змістовно проводять час, оздоровлюються та відпочивають. З 1 липня будуть працювати зміни відпочинку з денною формою перебуванням. До табору буде організовано перевезення дітей. Це дасть змогу батькам не турбуватися за своїх дітей протягом робочого дня, а діти матимуть можливість із захопленням проводити свої літні канікули, зміцнювати своє здоров’я та навіть вивчати на початковому рівні англійську мову, яка включена в програму дозвілля закладу.

Матеріально – технічна база закладу постійно оновлюється. У цьому сезоні відремонтовано систему водогону, закуплено нові ліжка з матрацами, шафи, крісла для котеджних будиночків на загальну суму 200 тис. грн. Підтримка та допомога закладу завжди надається з боку районної влади, депутатами обласної та районної рад.

Дитячий оздоровчий заклад «Березовий гай» – країна дитинства, країна радості,  розваг та неперевершених вражень.

Прощаючись з табором, діти неодмінно хочуть  сюди повернутися,  в надії  знову  зустрітися зі своїми друзями, вожатими та вихователями.

Вартість оздоровлення:

4500 грн  –  21 день

3000 грн – 14 днів

Відпочинок з денним перебуванням(перевезення дітей здійснюється автобусом):

3500 грн – 21 день

3000 грн – 14 днів

За більш детальною інформацією, замовлення путівок звертатись за телефоном: 096 – 32 -715 -16 бухгалтер Ольга Василівна або 096 – 83 -30 -715 –директор Шевчук Валентина Петрівна, e-mail; bergau@ukr.net, с. Скраглівка Бердичівського району.

Джерело: БЕРДИЧІВ СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации 

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*