Одне з найпотужніших підприємств міста оштрафовано майже на 150 000 гривень – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

Одне з найпотужніших підприємств міста оштрафовано майже на 150 000 гривень

В середині 2015 року у місті Бердичеві розпочало свою роботу потужне підприємство ТОВ «Бердичівський елеватор», яке вже за рік (за підсумками 2016 маркетингового року) Союз Національних бізнес-рейтингів отримало статус «Лідер галузі». Однак у діяльності підприємства не все йде так гладко, як хотілося б. Адже у квітні 2016 року Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області оштрафувало на 24,8 тис. грн. забудовника – ТОВ “Бердичівський елеватор” – за самовільне проведення будівельних робіт.

Повідомляє сайт БЕРДИЧІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Бердичів BIZ.

В ході проведення позапланової перевірки на об’єкті будівництва “Реконструкція виробничих потужностей Бердичівського елеватора по вул. Низгірецька, 111, м. Бердичів, було встановлено, що за вказаною адресою ТОВ “Бердичівський елеватор” самовільно виконані будівельні роботи.

На сьогоднішній день у засобах масової інформації Житомирської області оприлюднена нова інформація про те, що ухвалою Житомирського апеляційного адмінсуду залишено без змін рішення окружного адміністративного суду щодо правомірності постанови Держархбудінспекції у Житомирській області.

Відтак, накладення штрафних санкцій на ТОВ «Бердичівський елеватор» у розмірі 144 000 грн. визнано законним.

ТОВ «Бердичівський елеватор» було притягнуто до відповідальності за порушення містобудівного законодавства. Зокрема, за незаконну експлуатацію реконструйованих виробничих потужностей Бердичівського елеватора по вул. Нізгірецькій, 111 у м. Бердичеві.

Джерело: БЕРДИЧІВ СЬОГОДНІ

 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*