На Ємільчинщині виявлено факт спроби незаконного видобутку бурштину – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

На Ємільчинщині виявлено факт спроби незаконного видобутку бурштину

 Установлено, що навесні поточного року жителі с. Неділище Ємільчинського району, на автомобілі марки «ВАЗ-2121» державний реєстраційний номер 09796 ХМ, приїхали до лісового масиву в 4 кварталі 12 виділу Барашівського лісництва ДП «Ємільчинський лісгосп АПК» розташованого між с. Бастова-Рудня та с. Шевченкове Ємільчинського р-ну, взявши з собою пересувну мотопомпу та допоміжні засоби, де за допомогою вищевказаного обладнання намагались видобути каміння бурштину.

Повідомляє сайт Ємільчіне Сьогодні з посиланням на Ємільчинську районну раду.

На місце події виїхала працівники Ємільчинського ВП Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області та виявили чотирьох жителів с. Неділище Ємільчинського району.
В подальшому по даному факту зареєстровано кримінальне провадження та накладено арешт на вилучене під час огляду місця події майно.
Наразі порушників закону засуджено Ємільчинським районним судом до 1 року обмеження волі з іспитовим строком на 1 рік кожному.
Додатково: незаконний видобуток бурштину карається штрафом від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*