Малинський ансамбль танцю «Біджиз» показав свій талант – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

Малинський ансамбль танцю «Біджиз» показав свій талант

Пройшов 7-й Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина» на базі санаторія «Борисфен», що знаходиться в місті Очаків.

Повідомляє сайт Малин Сьогодні з посиланням на infomalin.biz.

Близько тисячі дітей з різних куточків України демонстрували свій талант, серед яких Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз» Малинського міського Центру дитячої та юнацької творчості.

Колектив вже вдруге приїздить саме на цей конкурс. Цього року старша та середня групи колективу змагались за найвищу нагороду. На березі Чорного моря діти не лише демонстрували свій талант, а й активно відпочивали, розважалися, заводили нові знайомства. Кожен колектив представив танець-візитку, що став своєрідною формою знайомства.

Урочисте відкриття конкурсу та святкова хода колективів відбувалося на центральній площі міста Очаків. На відкритті «Біджиз» представив свою композицію «Цвіт сакури». Перегляди конкурсних номерів тривали два дні. Старша група колективу виконувала три танцювальні композиції: «Перші почуття», «Офісна метушня» в номінації «Естрадна хореографія» та «Fashion staly» в номінації «Сучасна хореографія». Середня група також три композиції представила «Поклик джунглів», «Намалюю тобі, мамо» та «Пірати» в номінації «Сучасна хореографія».

Члени журі високо оцінили техніку виконання, виконавську майстерність та артистизм юних малинчан.
«Біджиз» отримав три призових місця – І та ІІ старша, і ІІ місце середня група
Колектив отримав дипломи та кубок.

Кожна дитина отримала медаль та додатковою нагородою стали футболки з емблемою конкурсу.

У пам’яті дітей на довгі роки залишаться спогади про чудові, насичені пригодами дні. З радістю та посмішками діти згадують веселих аніматорів та запальні дискотеки. «Єдина родина» – це конкурс на який хочеться повертатися знову і знову! Юні артисти вже з нетерпінням чекають на нові подорожі та перемоги.

Батьківський колектив та керівник Тупольська Л.В. висловлюють подяку депутату Житомирської обласної ради директору ТОВ «Юнігран» Диняку С.В. за суттєву фінансову допомогу. Щирі слова вдячності також міському відділу освіти та відділу в справах сімї молоді та спорту, ПАТ «Малинська паперова фабрика- ВАЙДМАНН». Саме завдяки їх підтримці та допомозі стала можливою поїздка на конкурс, і діти віддячили своїм старанням та наполегливістю, прославляючи рідне місто.

Джерело: Малин Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*