Аграрії готуються до загальнонаціонального страйку – ОЛЕВСЬК СЬОГОДНІ

Аграрії готуються до загальнонаціонального страйку

Сьогодні на розширеному засіданні Президії Аграрної партії України за участі представників страйкового комітету аграрних виробників, фермерів, учасників профільних аграрних асоціацій створено робочу групу з підготовки до загальнонаціонального страйку аграріїв на вересень цього року.

Головною причиною названо недовіру до уряду, який жодного разу не виконав своїх обіцянок. Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик наголосив, що аграрії будуть діяти жорстко, бо цього вимагає економічна ситуація та люди на місцях.

«Економіка перебуває у стані колапсу. За останні два роки споживання харчових продуктів скоротилося з 17,6 млрд. доларів до 7,6 млрд. Українці стали менше їсти. Це напряму позначається на виробниках. 2,5 млн. українців стали безробітними. Закрилося 500 тис. малих і середніх підприємств. У наступному році дохідна частина бюджету скоротиться на 32-64 млрд. гривень. Очікувати в таких умовах, що аграріям дадуть обіцяних 5 млрд. гривень дотацій є самообманом. Цього не буде! Ми не віримо, що буде досягнуто позитивного результату переговорами. У цьому переконувалися вже не один раз. Тому ми готуємося до загальнонаціонального страйку. Не дамо ухвалити бюджетну резолюцію на 2017 рік без врахування пропозицій аграріїв», – сказав Віталій Скоцик.

Політик звернув увагу на те, що «протестний градус» серед людей дуже високий. Селяни готові до бунтів, які здатні знищити країну. Влада загрози недооцінює.  Тому наша задача цього не допустити –  протестну енергію спрямувати у конструктивне русло.

«Люди доведені до відчаю. Країна на крок до селянського бунту. Якщо цей протест не спрямувати у конструктивне русло. Ми втратимо країну. Тому позиція партії буде максимально жорсткою. Ми вимагаємо повернення податкового законодавства, яке діяло до 1 січня 2016 року. Тобто, відновлення спеціального режиму ПДВ для аграрної сфери, що дозволить втримати економіку, дасть людям роботу, забезпечить доступні ціни на продукти харчування. Інакше за рахунок аграріїв ще рік-два будуть закривати бюджетні діри, а потім не буде нічого», – зазначив Віталій Скоцик.

Учасник урядової робочої групи від профільних аграрних асоціацій, член Президії Аграрної партії України Геннадій Новіков повідомив про повний саботаж з боку Міністерства фінансів роботи групи і нехтування будь-якими пропозиціями.

«Є позиція Мінфіну, а всі інші «неправильні». Мінекономіки прозвітувало, що через скасування спецрежиму ПДВ, Україна втратить близько 1% ВВП або майже 88 млрд. гривень. Державна фіскальна служба прозвітувала, що замість очікуваних 20 млрд. надходжень, ледве вдається зібрати у 10 разів менше – 2 млрд. гривень. Проте ці цифри нічого не значать для Мінфіну, який вимагає перевести всіх аграріїв на загальну систему, а зараз свідомо блокує переговорний процес», – сказав Геннадій Новіков.

Аграрії переконані: вимоги уряду не мають нічого спільного з вимогами МВФ, а тому необхідно тиснути на уряд і парламент заради порятунку країни.

«МВФ вже більше року не дає кредитів Україні. Головна причина не аграрії, а побоювання, що ці гроші просто розкрадуть. Діалог не працює. Вони грають у «хорошого і поганого поліцейського». Розводять. Досягнути змін можна тільки через постійний тиск на уряд і парламент», – переконаний член Президії Аграрної партії України Віктор Матчук.

Учасники засідання ухвалили рішення про підготовку до загальнонаціонального страйку, сформували робочу групу. До складу робочої групи ввійшли член Президії Аграрної партії України Геннадій Новіков, заступники голови Аграрної партії Сергій Гайдай та Денис Марчук. Робоча група має забезпечити координацію з профільними аграрними та фермерськими організаціями, визначатися з датою акцій протесту та їх форматом. Головною вимогою є повернення спеціального режиму ПДВ, заборона на продаж землі сільгосппризначення, відмова парламентарів від оподаткування селян-одноосібників.

Страйк відбудеться у разі, якщо бюджетна резолюція буде ухвалена без врахування позиції аграріїв. Нагадаємо, законом передбачається, що резолюцію мають розглянути до 15 вересня цього року.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Leave a comment

Your email address will not be published.


*